cz en ru fr de sr
promitacka promitacka

Mi smo na Facebook!

Poštovani poslovni prijatelji,

 

Drago nam je da Vas obavijestiti da smo pokrenuli naše Facebook stranici.

 

Mi ćemo se držeći ga ažurirati za Vas.

 

Vaša,

 

kešner a.s.

PARTNERI
SW PARTNERI siemens FEMAP AXIOM TPV 2000 CENTIS ADVANCE ABS SCIA
Poslovni partneri hennlich contitech metso

GPS: +49° 56' 36.01", +14° 02' 24.73"

kešner, a.d.

Pogon Králův Dvůr
267 01 Tovární 390
web: www.kesner.cz

Sedište kompanije:
kešner a.d.
Biskupský dvůr 2095/8
110 00 Nové Město (Praha 1)

 

Kontakti

Petr Kešner predsednik Upravnog odbora a.d.   E-mail: petr.kesner@kesner.cz
Centrala: Tel.: +420 311 662 880
        +420 311 662 225
E-mail: kesner@kesner.cz
Prodajasales@kesner.cz    
Milan Bánovec menadžer prodaje Tel.: +420 724 567 698    E-mail: banovec@kesner.cz
Ing. Pavel Formánek predstavnik prodaje i tehničke Tel.: +420 721 643 164 E-mail: formanek@kesner.cz
Štěpán Kešner asistent prodaje  Tel.: +420 724 219 697 E-mail: stepan.kesner@kesner.cz
     
Konstrukcija: projekt@kesner.cz     
Luboš Svoboda inženjer razvoja Tel.: +420 725 130 919 E-mail: svoboda@kesner.cz
Ing. Martin Malý projektant Tel.: +420 601 338 933 E-mail: maly@kesner.cz
Martin Kytka projektant Tel.: +420 601 338 884 E-mail: kytka@kesner.cz
Martin Sopr konstrukteur   E-mail: sopr@kesner.cz
Pavel Kovačík konstrukteur   E-mail: kovacik@kesner.cz
     
Proizvodnja: vyroba@kesner.cz    
Jiří Vrátný direktor proizvodnje Tel.: +420 606 619 565 E-mail: vratny@kesner.cz
Jiří Gall kupac  Tel.: +420 721 618 884 E-mail: nakup@kesner.cz
     
Realizacija:    
Josef Hofman realizacija projekta Tel.: +420 606 639 415  E-mail: hofman@kesner.cz
Jaroslav Korinek realizacija projekta   E-mail: korinek@kesner.cz
   
IT:    
IT menadžer   E-mail: admin@kesner.cz
     

 

Distributeri / Partneri / Agents

ОДО "АКВАЭКОЛОГИЯ"
Игорь Гачков
ул. Смоленская, 27, пом. 1
220 088 г. Минск

Tel./fax: +375 17 / 200 20 42
+375 17 / 211 06 30
+375 17 / 290 92 47 (48, 49)
Mob.: +375 29 603 65 42
E-mail: 
gachkov@aquaecology.by

Republic of Belarus

ТОО "Акваэкология"
Нияз Муратович Абдыков
ул. Тимирязева 42, 15/109, офис 311,312
050060 г. Алматы

Tel./fax: +7 727 334 08 47
Mob.: +7 701 953 73 52
E-mail: 
nabdykov@aquaecology.kz

Republic of Kazakhstan

SIA Altenergy
Augusta Deglava str. l04-41
220088 Riga

Tel.: +371 67 580 010
Mob.: +371 26 823 443
E-mail: 
altenergy@apollo.lv

Latvia

EPDOR, s.r.o.
Ehsan Naim
(speaking Farsi, Arabic, Indian and English)
Business Development Manager
Žatecká 55/14
110 00 Praha 1 - Josefov

Mob.: +420 727 823 550
Tel.: +420 222 311 087
E-mail: 
ehsan.naim@epdor.com

Middle East

HENNLICH s.a.r.l.
Route d´Aix
101, Avenue de la Maximinoise
834 70 Saint Maximin

Tel.: +33 4 89 67 80 11
Fax: +33 4 89 67 80 13 
E-mail: 
france@hennlich.fr

France

 

ООО "ХЕННЛИХ"
Главный офис:
ул. Озерная, д. 16, корпус 1, офис №4
г. Тверь,170008

Tel./fax: +7 (4822) 630-180
E-mail: 
hennlich@hennlich.ru

Russian Federation

Сергей Ермоленко
пер. Вольный 7/1
11062 г. Днепропетровск

Tel.: +38 05692 38698
Mob.: +38 097 005 23 42
E-mail: 
kesnerukraine@gmail.com

Ukraine

 

 

TRAŽIMO NOVE POSLOVNE PARTNERE 

Copyright 2009-2017 © kešner, a.s.